Přijímače VBox Android TV XTi 4144 (DVB-T/T2) jsou připraveny na české Ultra HD (4K)

Dnes v 9:00 hod. ve finálním multiplexu 23 odstartovala stanice NASA TV UHD. Jde o kanál amerického Národní úřadu pro letectví a vesmír, který se před několika lety objevil i v Evropě a poté se dostal i k nám do vysílání internetového. Nyní je, nejspíše dočasně, umístěn i na pozemní vysílání v DVB-T2. Na této stanici jsme si ověřili, že nové VBoxíky Android TV XTi 4144 (DVB-T/T2) jsou výborně připraveny na české Ultra HD (4K). Příjem byl bezproblémový jak přes HDMI tak přes stream v mobilním telefonu.

Stanice NASA TV ve 4K není určena jen pro fanoušky astronomie a kosmonautiky, ale pro všechny, kteří se chtějí podívat na unikátní a neobvyklé záběry světa kolem nás. Zachytíte ji v pozemním Multiplexu 23, který momentálně vysílá v Praze, ve Středočeském a v Jihočeském kraji. CRA vysíláním ve 4K veřejně deklarují technické možnosti své vysílací sítě, nicméně upozorňují, že pilotní vysílání může být kdykoli ukončeno.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení